30 days fitness challenge - day one

20. january 2015 at 21:15 |  Life style
Tak je tu první den mé 30 days fitness challenge. Tak musím hrdě říct, že dnes mám odcvičeno a tak si můžu zaškrtnout 10 minut nepřetržitého cvičení na břicho + 20 vteřin tzv. prkno. Jelikož si potrpím na zdravou stravu, tak jídelníček jsem nějak zvlášť upravovat nemusela :) akorát teda se budu muset naučit jíst pravidelněji (ano, také patřím mezi ty, kteří neznají pojem snídaně :D ) Nezkoušel už někdo z vás to absolvovat? :) Popřípadě, jaký je váš názor na tuto challenge, viděli jste na sobě výsledky? :)


Jak jsem psala, udlám si tu z toho takový challenge deníček, abych měla přehled. Už jsem si naměřila míry, tak doufám, že 20. 2. budou lepší, než jsou teď :)

Břicho (úroveň pupíku) - 79 cm
Boky (nejširší míra) - 98 cm
Stahna - 56 cm
Váha - 64 kg

Tak snad ta čísla budou příznivější :) Jinak dnešek jako první den docela i šel :) jelikož jsem zvyklá cvičit, tak to pro mě nebyla zase taková zátěž. S jídelníček je to trošku složitější no. Jelikož nejsem zvyklá jíst pravidelně (chodím do školy taky na to není čast protože přestávky, ráno brzy vstávám, takže ve 4:30 opravu nemám na snídani ani pomyšlení :D ), ale to se taky doladí :)
4:40 (cca) - hrnek kávy
9:15 - dvě kiwi a něco málo nakrájené papriky, okurky a rajčete
12:00 - lilek a cuketa pečená na olivovém oleji
17:00 - zeleninový salát

A zhruba od těch pěti hodin už jen popíjím čaje :D Žravka mě zatím nechytla tak snad to vydrží :D
No nic zítra zase přidám své dojmy z výzvy :)
XX.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sabča Sabča | Web | 2. february 2015 at 19:51 | React

ja jsem si prehodila tvou adresu pokud ti to neva ze staryho blogu na novej ale nemusis si me pridavat vpohodě se obcas k tobe podivam co mas novyho :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement