January 2015

30 days fitness challenge - day one

20. january 2015 at 21:15 Life style
Tak je tu první den mé 30 days fitness challenge. Tak musím hrdě říct, že dnes mám odcvičeno a tak si můžu zaškrtnout 10 minut nepřetržitého cvičení na břicho + 20 vteřin tzv. prkno. Jelikož si potrpím na zdravou stravu, tak jídelníček jsem nějak zvlášť upravovat nemusela :) akorát teda se budu muset naučit jíst pravidelněji (ano, také patřím mezi ty, kteří neznají pojem snídaně :D ) Nezkoušel už někdo z vás to absolvovat? :) Popřípadě, jaký je váš názor na tuto challenge, viděli jste na sobě výsledky? :)

30 days fitness challenge

19. january 2015 at 21:23 Life style
Zdravím :)

30 days fitness challenge - 30 denní fitness výzva, pro někoho známá pro někoho neznámá, po internetu koluje už celkem dlouho a tak jsem si řekla, že by nebylo na škodu to taé vyzkoušet. Co jsem tak četla a nebo i slyšela, tak ohlasy byly ve většině pozitivní a přiznejme si.. Po těch Vánocích se to docela i hodí :D Tak jsem si říkala, že bych to tu mohla nějak zaznamenávat ať už pro svůj přehled a nebo pro motivaci jiných :) Já plánuji začít asi nějak takhle


A víte co, začnu hned teď :) Postupně budu přidávat, jak se daří. Kdybych neměla praxi na ráno tak bych i nějak rozepsala jídelníček, ale zítra :)

XX