November 2014

Pleťová maska aneb víš co si skutečně dáváš na pleť?

17. november 2014 at 20:30 Life style
Zdravíčko :)

V první řadě bych se chtěla převelice omluvit za dloooouhou neaktivitu, ale znáte to škola, praxe, škola, zase škola, kapela, objekt mého zájmu, škola :D K dnešnímu článku, je to spíš recenze. Určitě nejsem jediná co má problémy s pletí a s alergiemi snad na vše na co se podíváte. Pokud jde o tu problémovou pleť tak na akné, černé tečky nebo mastnou pleť jsem nikdy netrpěla (musím zaklepat :D ) problém je v tom, že už od dětství trpím dermografismem /pokud tím také některá z vás trpí určitě mi napište vaše zkušenosti :)/ takže když si vybírám kosmetiku strávím nad tím i nějakou tu hodinu :D Dnešní článek bych věnovala pleťovým maskám. Zatím jsem si kupovala masky pouze z lékárny na tu nejcitlivější pleť. Před rokem jsem si koupila masku/peeling/čistící kůra v DMku, klasika od Balei, a nemůžu si ji vynachválit :3 A tak jsem si řekla, že když mi sedlo to předchozí tak bych mohla zkusit i jiné jejich pleťové masky :) Dneska by to byla tato


Maska by měla obsahovat mléčné proteiny, mandlový a kukuřičný olej, bambucké máslo, panthenol a vitamín E a měla by mít jahodovou vůni. Tak jdeme na to!! :)

DIY?

2. november 2014 at 14:32 DIY
Zdravím :)

Tímto článkem bych vás chtěla požádat o radu/typ jaké DIY návody by jste tu uvítali :) Jelikož blog teprve tak nějak rozjíždím tak bych byla velice ráda :) Ať už je to od různýchúčesů přes make up po jak vyrobit :)
Kdyžtak mi do komentářů pište typy, dííky moc :)